Naar hoofdinhoud

Hotel boeken

Vergelijk het aanbod

Personen2
Zoek

Vind jouw hotel in Alanya

Jouw hotel in Alanya

2 personen

Bekijk meer

Standard Room Pool Access: 33 m2 voor 2 volwassenen + 1 kind

Een klein gezin dat dicht bij het water wil zitten en tegelijk iets meer ruimte wil dan de Swim Up Room biedt.

  • 33 m2Oppervlak
  • 2 volwassenen + 1 kindMaximale bezetting
  • Pool accessZwembadtoegang

Vergelijken

Actuele prijzen per aanbieder

Long Beach Resort Alanya
D-Reizen Beste keuze
Onze vaste aanbeveling voor dit resort
Prijs bij de aanbieder
Bekijk prijs
2 Corendon
Ultra All Inclusive
Prijs bij de aanbieder
Bekijk prijs
3 Prijsvrij
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken
4 Sunweb
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken
5 de VakantieDiscounter
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken
6 TUI
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken

Vandaag geen boekbaar pakket in onze import

Dat wisselt per dag en zegt niets over het resort. Bekijk de actuele prijs rechtstreeks bij een aanbieder via de knoppen hierboven, of probeer een andere vertrekperiode.

Hoe zit de Standard Room Pool Access van Long Beach Alanya in elkaar?

Pool Access en Swim Up worden vaak door elkaar gehaald, maar het zijn twee aparte categorieen. De Standard Room Pool Access meet 33 m2, dus drie meer dan de Swim Up Room, en is bedoeld voor twee volwassenen plus een kind. Of je hier net als bij Swim Up letterlijk vanaf je terras het water in stapt of directe toegang hebt tot een zwembadzone, vraag je het best even na.

De gegevens op een rij

Alle gegevens komen uit de kamerbeschrijving van het hotel zelf.

Dit type doorgerekend

Deze cijfers hebben we berekend uit de gegevens hierboven, zodat je dit type makkelijk naast de andere tien kunt leggen.

Vierkante meter per persoon11 m2Oppervlak gedeeld door 3 personen bij maximale bezetting. Het gemiddelde over alle types is 10.5 m2, dus dit type zit daarboven.
Personen per badkamerHoeveel badkamers dit type heeft, vraag je het best even na; daarom staat hier geen getal.
Vierkante meter per slaapkamerHet aantal slaapkamers staat voor dit type niet vermeld.
Bekende gegevens3 van 7 veldenGeteld over oppervlak, bezetting, slaapkamers, badkamers, zwembadtoegang, gebouw of zone, en de voorzieningen. In welk gebouw of welke zone een type ligt, staat bij geen enkel type vermeld.

Dit zijn onze eigen berekeningen. Hoe we rekenen, zie je onder de tabel met alle elf types, waar je dit type ook naast de andere kunt leggen.

Wanneer kies je dit type?

Werkt goed voor

Een klein gezin dat dicht bij het water wil zitten en tegelijk iets meer ruimte wil dan de Swim Up Room biedt.

Goed om te weten

Ga er niet vanuit dat Pool Access hetzelfde is als Swim Up. Het zijn twee aparte categorieen met een ander oppervlak en een andere capaciteit.

Zo kies je

Kies dit type boven de Swim Up Room wanneer je met een kind reist: hier mag een kind mee, bij Swim Up niet.

Standaardkamer met zwembadtoegang in beeld

Zo ziet dit type eruit. Kijk bij een kamerfoto vooral naar de indeling en de bedopstelling, niet naar de aankleding: die wisselt per gebouw en per renovatie.

Dit type tegenover de andere tien

Naast de foto's hierboven telt vooral waar dit type staat in de volledige inventaris: hoeveel vierkante meter per persoon je krijgt ten opzichte van de andere tien types.

Vierkante meter per persoon, met dit kamertype uitgelicht Swim Up Room: 15 vierkante meter per persoon. Standard Room Sea View: 14 vierkante meter per persoon. Swim Up Family Dublex: 12.3 vierkante meter per persoon. Family Room with Bunkbed: 11.7 vierkante meter per persoon. Standard Room Pool Access: 11 vierkante meter per persoon. Standard Room Land View: 9.3 vierkante meter per persoon. Family Duplex: 9 vierkante meter per persoon. Chalet: 8.6 vierkante meter per persoon. Superior Room: 8.3 vierkante meter per persoon. Villa Suite Ground Floor: 8 vierkante meter per persoon. Villa Suite Upper Floor: 8 vierkante meter per persoon. Het gemiddelde over alle types met bekende invoer is 10.5 vierkante meter per persoon. Ruimte per persoon bij volle bezetting Groen is ruimer dan gemiddeld, oranje krapper. Dit type is omkaderd. gemiddeld 10.5 m2 Swim Up Room15 m2Standard Room Sea View14 m2Swim Up Family Dublex12.3 m2Family Room with Bunkbed11.7 m2Standard Room Pool Access11 m2 (dit type)Standard Room Land View9.3 m2Family Duplex9 m2Chalet8.6 m2Superior Room8.3 m2Villa Suite Ground Floor8 m2Villa Suite Upper Floor8 m2
Berekend: het oppervlak gedeeld door het maximale aantal personen. De stippellijn is het gemiddelde van 10.5 m2 per persoon.

Dit type is omkaderd in de grafiek, zodat je in een oogopslag ziet hoe het zich verhoudt tot de rest van de inventaris.

Voorzieningen op de kamer

Bij de Standard Room Land View, de Superior Room, de Swim Up Family Dublex en de Villa Suite Upper Floor noemt het hotel het volledige pakket voorzieningen. Voor dit type staat het niet apart vermeld, dus vraag het even na als iets voor jou belangrijk is.

Handig om na te vragen bij dit type

Deze punten kan je reisorganisatie voor je navragen bij het hotel. Voor de Standard Room Pool Access zijn dit de vragen die het meeste verschil maken.

  • Indeling: slaapkamers en badkamers
  • Het exacte verschil met Swim Up in de praktijk
  • Welk zwembad en welke zone

Krijgen we hier meer duidelijkheid over, dan lees je het op deze pagina; wijzigingen houden we bij in de lijst met updates.

Waar ligt jouw kamer op het terrein?

Bij geen van de elf kamertypes staat vermeld in welk gebouw of welke zone de kamer ligt. Op een terrein van 93.000 vierkante meter, ongeveer dertien voetbalvelden, is dat geen bijzaak. Het bepaalt hoe ver je loopt naar het hoofdrestaurant, naar het zwembad dat je wilt gebruiken en naar het strand, en dat meerdere keren per dag.

Veel lopen en wachten op de lift zijn dan ook terugkerende thema's in de gastervaringen, en dat is geen kritiek op het hotel maar een gevolg van de schaal. Wat je eraan kunt doen: vraag je reisorganisatie om de gebouwnaam of het blok en om de verdieping, en niet alleen om het kamertype. Het hotel kan je die vraag gewoon beantwoorden. Een overzicht van alle zones vind je op de plattegrondpagina.

Dit type boeken

Aanbieders verkopen dit hotel vaak onder eigen kamernamen. Vraag daarom bij het boeken naar de naam die het hotel zelf gebruikt, Standard Room Pool Access, en kijk of de bezetting van 2 volwassenen + 1 kind bij je gezelschap past. Hoe je de aanbieders eerlijk naast elkaar legt, staat op de aanbiederspagina.

Jouw datum

Bereken de prijs voor jouw vertrekdatum

Kies je vertrekdatum en reisduur; die gaan mee naar de aanbieder, zodat je meteen het aanbod voor jouw reis ziet.

Bekijk beschikbaarheid

Je datum en reisduur gaan mee naar de aanbieder.

Klaar voor Long Beach Alanya?

Vergelijk de actuele pakketprijzen van de Nederlandse aanbieders die dit resort verkopen en boek waar het voor jouw datum het gunstigst uitkomt.

Bekijk actuele prijsBekijk beschikbaarheid

Long Beach AlanyaVergelijk de prijzen en boek voordeligBekijk prijs ›