Naar hoofdinhoud

Hotel boeken

Vergelijk het aanbod

Personen2
Zoek

Vind jouw hotel in Alanya

Jouw hotel in Alanya

2 personen

Bekijk meer

Villa Suite Upper Floor: 56 m2 voor 6 volwassenen + 1 kind

Grote gezelschappen van vijf tot zeven personen die samen willen blijven in plaats van twee losse kamers te boeken.

  • 56 m2Oppervlak
  • 6 volwassenen + 1 kindMaximale bezetting
  • VillaCategorie

Vergelijken

Actuele prijzen per aanbieder

Long Beach Resort Alanya
D-Reizen Beste keuze
Onze vaste aanbeveling voor dit resort
Prijs bij de aanbieder
Bekijk prijs
2 Corendon
Ultra All Inclusive
Prijs bij de aanbieder
Bekijk prijs
3 Prijsvrij
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken
4 Sunweb
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken
5 de VakantieDiscounter
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken
6 TUI
Prijs bij de aanbieder
Binnenkort te vergelijken

Vandaag geen boekbaar pakket in onze import

Dat wisselt per dag en zegt niets over het resort. Bekijk de actuele prijs rechtstreeks bij een aanbieder via de knoppen hierboven, of probeer een andere vertrekperiode.

Hoe zit de Villa Suite Upper Floor van Long Beach Alanya in elkaar?

Met 56 m2 en plek voor zes volwassenen plus een kind is de Villa Suite Upper Floor het grootste verblijf van het resort, met de meeste slaapplaatsen. Je hebt twee slaapkamers en twee badkamers. Voor grote gezinnen, twee bevriende stellen met kinderen of drie generaties samen is dit het enige type met zoveel ruimte, en dus de logische keuze zodra je met meer dan vijf personen reist.

De gegevens op een rij

NaamVilla Suite Upper Floor
Soort verblijfVilla
Oppervlak56 m2
Maximale bezetting6 volwassenen + 1 kind
Slaapkamers2
Badkamers2

Alle gegevens komen uit de kamerbeschrijving van het hotel zelf.

Dit type doorgerekend

Deze cijfers hebben we berekend uit de gegevens hierboven, zodat je dit type makkelijk naast de andere tien kunt leggen.

Vierkante meter per persoon8 m2Oppervlak gedeeld door 7 personen bij maximale bezetting. Het gemiddelde over alle types is 10.5 m2, dus dit type zit daaronder.
Personen per badkamer3.5Aantal personen bij maximale bezetting gedeeld door het aantal badkamers.
Vierkante meter per slaapkamer28 m2Totale oppervlak gedeeld door het aantal slaapkamers. Goed om te weten: hier zit de woon- en badruimte in, dus het is een verhoudingsgetal en geen kamermaat.
Bekende gegevens5 van 7 veldenGeteld over oppervlak, bezetting, slaapkamers, badkamers, zwembadtoegang, gebouw of zone, en de voorzieningen. In welk gebouw of welke zone een type ligt, staat bij geen enkel type vermeld.

Dit zijn onze eigen berekeningen. Hoe we rekenen, zie je onder de tabel met alle elf types, waar je dit type ook naast de andere kunt leggen.

Wanneer kies je dit type?

Werkt goed voor

Grote gezelschappen van vijf tot zeven personen die samen willen blijven in plaats van twee losse kamers te boeken.

Goed om te weten

Zeven personen in twee slaapkamers betekent onvermijdelijk bijbedden of slaapbanken. Vraag je aanbieder even hoe de bedden precies staan.

Zo kies je

Kies dit type zodra je met zes of zeven personen bent: geen ander type komt boven vijf. Reken wel uit of twee losse kamers voordeliger uitpakken.

Villasuite bovenverdieping in beeld

Zo ziet dit type eruit. Kijk bij een kamerfoto vooral naar de indeling en de bedopstelling, niet naar de aankleding: die wisselt per gebouw en per renovatie.

Dit type tegenover de andere tien

Naast de foto's hierboven telt vooral waar dit type staat in de volledige inventaris: hoeveel vierkante meter per persoon je krijgt ten opzichte van de andere tien types.

Vierkante meter per persoon, met dit kamertype uitgelicht Swim Up Room: 15 vierkante meter per persoon. Standard Room Sea View: 14 vierkante meter per persoon. Swim Up Family Dublex: 12.3 vierkante meter per persoon. Family Room with Bunkbed: 11.7 vierkante meter per persoon. Standard Room Pool Access: 11 vierkante meter per persoon. Standard Room Land View: 9.3 vierkante meter per persoon. Family Duplex: 9 vierkante meter per persoon. Chalet: 8.6 vierkante meter per persoon. Superior Room: 8.3 vierkante meter per persoon. Villa Suite Ground Floor: 8 vierkante meter per persoon. Villa Suite Upper Floor: 8 vierkante meter per persoon. Het gemiddelde over alle types met bekende invoer is 10.5 vierkante meter per persoon. Ruimte per persoon bij volle bezetting Groen is ruimer dan gemiddeld, oranje krapper. Dit type is omkaderd. gemiddeld 10.5 m2 Swim Up Room15 m2Standard Room Sea View14 m2Swim Up Family Dublex12.3 m2Family Room with Bunkbed11.7 m2Standard Room Pool Access11 m2Standard Room Land View9.3 m2Family Duplex9 m2Chalet8.6 m2Superior Room8.3 m2Villa Suite Ground Floor8 m2Villa Suite Upper Floor8 m2 (dit type)
Berekend: het oppervlak gedeeld door het maximale aantal personen. De stippellijn is het gemiddelde van 10.5 m2 per persoon.

Dit type is omkaderd in de grafiek, zodat je in een oogopslag ziet hoe het zich verhoudt tot de rest van de inventaris.

Voorzieningen op de kamer

Voor dit type noemt het hotel het volledige pakket voorzieningen. Dit vind je op de kamer.

  • Wifi
  • Minibar (aanwezigheid; het bijvulbeleid staat los hiervan)
  • Thee- en koffieset
  • Satelliet-tv
  • Satellietmuziek
  • Foehn
  • Telefoon in kamer en badkamer
  • Digitale kluis
  • Kaptafel met stoel
  • Laminaatvloer
  • Kledingkast en bagageruimte
  • Branddetector
  • Fauteuil
  • Passpiegel

Handig om na te vragen bij dit type

Deze punten kan je reisorganisatie voor je navragen bij het hotel. Voor de Villa Suite Upper Floor zijn dit de vragen die het meeste verschil maken.

  • Hoe de bedden staan bij zeven personen
  • Of er een balkon of dakterras bij hoort

Krijgen we hier meer duidelijkheid over, dan lees je het op deze pagina; wijzigingen houden we bij in de lijst met updates.

Waar ligt jouw kamer op het terrein?

Bij geen van de elf kamertypes staat vermeld in welk gebouw of welke zone de kamer ligt. Op een terrein van 93.000 vierkante meter, ongeveer dertien voetbalvelden, is dat geen bijzaak. Het bepaalt hoe ver je loopt naar het hoofdrestaurant, naar het zwembad dat je wilt gebruiken en naar het strand, en dat meerdere keren per dag.

Veel lopen en wachten op de lift zijn dan ook terugkerende thema's in de gastervaringen, en dat is geen kritiek op het hotel maar een gevolg van de schaal. Wat je eraan kunt doen: vraag je reisorganisatie om de gebouwnaam of het blok en om de verdieping, en niet alleen om het kamertype. Het hotel kan je die vraag gewoon beantwoorden. Een overzicht van alle zones vind je op de plattegrondpagina.

Dit type boeken

Aanbieders verkopen dit hotel vaak onder eigen kamernamen. Vraag daarom bij het boeken naar de naam die het hotel zelf gebruikt, Villa Suite Upper Floor, en kijk of de bezetting van 6 volwassenen + 1 kind bij je gezelschap past. Hoe je de aanbieders eerlijk naast elkaar legt, staat op de aanbiederspagina.

Jouw datum

Bereken de prijs voor jouw vertrekdatum

Kies je vertrekdatum en reisduur; die gaan mee naar de aanbieder, zodat je meteen het aanbod voor jouw reis ziet.

Bekijk beschikbaarheid

Je datum en reisduur gaan mee naar de aanbieder.

Klaar voor Long Beach Alanya?

Vergelijk de actuele pakketprijzen van de Nederlandse aanbieders die dit resort verkopen en boek waar het voor jouw datum het gunstigst uitkomt.

Bekijk actuele prijsBekijk beschikbaarheid

Long Beach AlanyaVergelijk de prijzen en boek voordeligBekijk prijs ›